ترشی سریع – غذای روزمره با سارا کری

12 آبان سال 1400

ترشی سریع – غذای روزمره با سارا کری

آیا تا به حال در خانه ترشی درست کرده اید؟ شما باید — نمی تواند ساده تر باشد. امروز خیارها را به صورت چیپس برش می‌دهم (این شکل برای استفاده در ساندویچ‌ها بسیار عالی است، اما می‌توانید آن‌ها را هر طور که دوست دارید برش دهید) و آنها را در آب نمک سرکه ترشی می‌کنم. این سبزیجات تند پس از چند ساعت آماده مصرف خواهند بود و تا پایان تابستان در یخچال شما باقی می مانند. امروز آنها را درست کنید و لذت ببرید!

نکته روز سارا:
هنگام ترشی، خیارهایی با دانه‌های کمتر و پوست نازک‌تر بهترین کار را دارند. خیارهای کربی کوچک یا خیارهای اروپایی بزرگ‌تر را انتخاب کنید.

خواندن
ترشی سریع به سبک ترکی | در 5 روز آماده می شود

برای دستور العمل‌های آسان و خوشمزه‌تر مشترک شوید: http://full.sc/P8YgBt

————————————— ———————–

بازده
3 1/2 فنجان می سازد

مواد تشکیل دهنده 3 فنجان سرکه سفید 1 1/2 فنجان شکر 2 قاشق چایخوری نمک درشت 1/2 قاشق چایخوری دانه خردل 1/2 قاشق چایخوری دانه کرفس 2 تا 4 عدد چیلی قرمز کوچک (اختیاری) 1/8 قاشق چایخوری زردچوبه آسیاب شده 1/2 فنجان زردچوبه تازه برگ های شوید (حدود 1 دسته) سبزیجات آماده

جهت ها
مرحله 1
در یک قابلمه متوسط، سرکه سفید، شکر، نمک، دانه خردل، دانه کرفس، چیلی قرمز (اختیاری) را با هم ترکیب کنید و زردچوبه آسیاب شده. به جوش بیاورید، هم بزنید تا شکر حل شود. سبزیجات آماده و برگ های شوید را در یک یا چند شیشه بچینید. آب نمک داغ را داخل شیشه بریزید تا سبزیجات را کاملاً بپوشاند و شیشه را ببندید. حدود 2 ساعت (یا حداکثر 1 هفته) در یخچال بگذارید تا خنک شود.

خواندن
معجزه ای که خیارشور می تواند برای سلامتی شما انجام دهد

—————————- ———————————–

دستور غذای کامل را دریافت کنید: http://full.sc/14o5ZS3

دستورالعمل های گیاهی بیشتر: http://full.sc/P0o7Mt

————————– ————————————

بیشتر می خواهید؟ ثبت نام کنید تا ایمیل دستور پخت ویدیوی من را دریافت کنید، که روزانه ارائه می شود.
دریافت ایمیل دستور غذا: http://www.marthastewart.com/edf
غذای روزمره را دوست داشته باشید: http://www.facebook.com/EverydayFood
هر روز را دنبال کنید غذا: https://twitter.com/everydayfood
غذای روزانه Pinterest: http://pinterest.com/everydayfood

سارا کری سردبیر مجله Everyday Food است و وظیفه او یافتن بهترین راه ها برای تهیه سریع و خوشمزه است. غذا در خانه اما او همچنین مادر دو بچه گرسنه است، بنابراین سوال “شام چیست؟” هرگز از ذهن او دور نیست – به نظر می رسد از ذهن آنها! روزهای او ممکن است دیوانه کننده شود (چه کسی اینطور نیست؟)، بنابراین این ویدیوها همه در مورد وعده های غذایی سریع و تازه مورد علاقه او هستند — و ترفندهایی که او استفاده می کند تا همه چیز را بسیار آسان تر کند.

خواندن
دستور العمل CEBU ATSAL / دستور تهیه ترشی سبزیجات را مخلوط کنید

Quick Pickles. – غذای روزمره با سارا کری
http://www.youtube.com/user/everydayf…

منبع:یوتیوب