بهترین ترشی شوید سیر همیشه: چگونه آنها را مرحله به مرحله درست کنیم

12 آبان سال 1400

بهترین ترشی شوید سیر همیشه: چگونه آنها را مرحله به مرحله درست کنیم

https://ww.slydogproduction.com – بهترین ترشی شوید سیر تا کنون و نحوه درست کردن آنها به صورت مرحله به مرحله. هیچ چیز به اندازه ترشی شوید سیر تازه نیست، اما انواع خریداری شده از فروشگاه حتی نمی توانند به کاری که می توانید با استفاده از مواد تازه خود در خانه انجام دهید نزدیک شود.

Rusty Squire تقریباً یک دهه است که هر سال 40 تا 60 لیتر ترشی درست می کند. .

اسکوایر می‌گوید: «راستش، من بیشتر این ترشی‌ها را می‌دهم، بنابراین شبیه بابانوئل ترشی‌ها در بوزمن، مونتانا، جایی که زندگی می‌کنم، هستم. او می‌افزاید: “این صرفاً یک علاقه و سرگرمی است، من سعی نمی‌کنم از آن پول دربیاورم یا شما را مجبور به خرید چیزی کنم، این کار عشقی است”.

“من بسیاری از مردم می‌پرسند. من دیگر برای ترشی سیرم که فکر کردم ارزشش را دارد فیلمی بسازم که به آنها نشان دهد چگونه بهترین ترشی سیر سیر را برای خودشان درست کنند.” او می‌افزاید، “من هر سال حدود 200 دلار خرج می‌کنم تا کسی باشم که آن را تقدیم می‌کند و مشکل این است که مردم به اشتراک می‌گذارند و همه می‌خواهند”.

خواندن
طرز تهیه ترشی شوید خانگی عالی | سام مرد آشپز

“من در دهه 60 زندگی‌ام هستم، بنابراین فکر کردم که اسکوایر می‌گوید: «یک نوع چیز قدیمی، شاید خوب باشد که ساخت ترشی را به عنوان یک فرآیند گام به گام شرح دهم.» او می‌افزاید: «از آنجایی که من مالک شرکت محلی Sly Dog Production هستم، آوردن دوربین و تجهیزات صوتی به خانه و ضبط آن بسیار آسان است تا همه بتوانند این ترشی‌ها را درست کنند.

«پس از یک دهه نظرات چندین نفر. اسکوایر می‌گوید صد مزه‌کننده مطمئن هستم که می‌توانم ترشی شوید سیر بوتیکی را به‌عنوان تجارت درست کنم و بفروشم، اما این به نوعی آن را برای من خراب می‌کند.» او اضافه می‌کند، “ترجیح می‌دهم فرمول را به همه بدهم تا بتوانند خودشان را درست کنند، نه اینکه آسان است و زمان می‌برد، اما پاداش آن بهتر از هر چیزی است که می‌توانید در فروشگاه بخرید.”

خواندن
براد ترشی ترد و نیمه ترش درست می کند | زنده است | نوش جان

اسکوایر می‌گوید: «در زمان‌های نه چندان دور، مثلاً 50 تا 100 سال، همه در ایالات متحده هر سال غذای کنسرو می‌کردند و این در حال تبدیل شدن به یک هنر گمشده است». او اضافه می کند. “من ترشی چغندر ترخون درست کرده‌ام و آنها هم فوق‌العاده هستند، بهتر از هر چیزی که می‌توانم از فروشگاه بخرم، همچنین یک دوجین یا بیشتر ژله انگور عسلی را با انگورهایی که در اواخر پاییز روی دیوار حائل ما رشد می‌کنند قرار دادم.” .

برای کسانی که دستور واقعی ترشی شوید سیر را می‌خواهند این است:
خیار ترشی تازه، شوید تازه، سیر تازه ریز خرد شده، ادویه ترشی فیشر از ادویه‌های فیشر در بوزمن، مونتانا ، سرکه سیب، نمک کوشر، آب و شیشه های کنسرو شیشه ای با درب قابل مهر و موم کردن. تمام شد، این کل لیست مواد تشکیل دهنده برای تهیه بهترین ترشی شوید سیر است. خنده‌دار است که چگونه سادگی و خوبی دست به دست هم می‌دهند.

خواندن
براد خردل درست می کند | زنده است | نوش جان

Squire می‌گوید: «ویدیو به خوبی مراحل و بخش‌های استفاده را طی می‌کند، بنابراین واقعاً دلیل خوبی برای تکرار آن در اینجا وجود ندارد. او می‌افزاید، “شما یک بار ویدیو را تماشا کنید، به فروشگاه بروید و متخصص ترشی شوید سیر خواهید شد و احتمالاً اولین دسته شما به اندازه من طعم خوبی خواهد داشت”.

اشتهای خوب.

منبع:یوتیوب